• Kontaktujte nás
  0904 334 971
  Po-Ne: Non Stop
 • R.S.T. TAXI Podbrezová
Taxi Podbrezová a okolie (Horehronie)

 

  0904 334 971

R.S.T. TAXI Podbrezová
  Kolkáreň 17/22
  97681   Podbrezová
  tel.: 0904 334 971
 
  www.taxipodbrezova.com
 Facebook Taxi Podbrezová
 Zdieľanie
 Odporučte nás
 • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 • Facebooková skupina "Ponuka služieb v Podbrezovej a okolí"
 • 1
 • 2
 • 3
  
 Novinky
Ponuka služieb v Podbrezovej a okolíPonuka služieb v Podbrezovej a okolí

R.S.T. Taxi Podbrezová reklamne podporuje miestnych podnikateľov prostredníctvom facebookovej skupiny s názvom "Ponuka služieb v Podbrezovej a okolí". Ďakujeme všetkým čo nás podporujú. zobraziť viac...


Facebook - Taxi Podbrezová a okolie (Horehronie)Facebook - Taxi Podbrezová a okolie (Horehronie)

Sme tu pre Vás aj na Facebooku. Tu nájdete infošky o nás. Do jazdenie R.S.T. Taxi Podbrezová a okolie (Horehronie) zobraziť viac...


Služby

Nájdete tu informácie o službách a cenník prepravného v rámci taxislužby.


SlužbySlužby

Taxislužba - reklama - grafika - web zobraziť viac...


Spustenie nášho nového portálu.

R.S.T. Taxi Podbrezová a okolie (Horehronie). Poskytujeme osobnú prepravu (Taxi,Taxislužbu) v rámci Slovenska, Kuriér - Nákup tovaru, člen siete taxislužieb Taxikey.

R.S.T. TAXI Podbrezová a okolie (Horehronie)

  Vitajte

 Nachádzate sa na portáli taxislužby R.S.T.  Taxi Podbrezová a okolie (Horehronie). Na našich   stránkach nájdete všetky potrebné informácie o našej činnosti, doplnkových službách alebo službách   našich reklamných partnerov.

            Veríme, že Vás naše služby nielen zaujmú, ale sa aj zaradíte medzi našich spokojných klientov. 

       Sme tu pre Vás.      

Kuriér Expres

O službe

Kuriér Expres je doručovacia služba, špecializovaná na expresné doručovanie zásielok v časovej núdzi odosielateľa alebo príjemcu. Služba garantuje doručenie zásielky do 6 hodín na území celej SR. Jej zameranie je vhodné pre riešenie potrieb firemných objednávateľov. Služba sa objednáva telefonicky prostredníctvom stálej služby.

Spôsob objednania

Odosielateľ kontaktuje prevádzkovateľa prostredníctvom stálej služby, zadá požadovanú trasu a na jej základe je vypočítaná cena doručenia. Ak objednávateľ súhlasí s cenou doručenia, spracuje sa objednávka, ktorá mu je následne doručená (prostredníctvom e-mailu, alebo v skrátenej forme SMS správou),a objednávateľ ju potvrdí zaslaním slovného reťazca na číslo služby v tvare “áno súhlasím”. Zaslaním potvrdzujúcej správy sa stáva objednávka záväznou.

Základné ceny služby

Služba je spoplatnená podľa platného cenníka prevádzkovateľa

 1. Jazda za účelom prevzatia zásielky k odosielateľovi - 0,15€/1km 
 2. Jazda za účelom doručenia zásielky k príjemcovi - 0,50€/1km 
 3. Minimálne jazdné v čase 6-18 počas pracovného dňa - 2€
 4. Minimálne jazdné v čase 18-6 počas pracovného dňa - 5€
 5. Minimálne jazdné v čase 6-18 počas dní víkendu, pracovného voľna - 5€
 6. Minimálne jazdné v čase 18-6 počas dní víkendu, pracovného voľna - 10€
 7. Minimálne jazdné počas sviatkov - 20€

Ostatné podmienky služby

Za účelom doručenia je možné objednávať prepravu zásielok s max. hmotnosťou do 3kg,nepresahujúcich rozmery 50x50x30 (dĺžka, šírka, výška).Zásielky musia byť riadne zabalené, chránené proti poškodeniu a nesmú obsahovať akékoľvek zložky, ktorých doručenie si vyžaduje zvláštne zaobchádzanie, alebo je vylúčené na základe právnych noriem SR. Otvorené zásielky nebudú prevzaté. Balenie zásielky kuriérom na vyžiadanie klienta je spoplatnené sumou 10€/1ks.

Zásielka je doručená do 6 hodín od prevzatia na území celej SR. Výnimkou sú len situácie, kde nie je možné doručenie zásielky v časovom termíne z dôvodu zásahu vyššej moci. Ak nie je možné doručenie zásielky v dohodnutom časovom termíne, na základe okolností, ktoré nemohol prepravca predvídať, kuriér počas doručovania informuje o tejto skutočnosti odosielateľa i príjemcu a oznámi im nový (približný) čas doručenia. Oneskorené doručenie z vyššie uvedených dôvodov nezakladá žiadny nárok príjemcu alebo odosielateľa na poskytnutie zľavy z ceny doručenia, alebo akýchkoľvek iných nárokov.

Platba za doručenie zásielky

Platba za doručenie zásielky sa realizuje pri prevzatí zásielky - hotovostne, alebo v bezhotovostnom styku prostredníctvom platobného terminálu. O platbe vydá kuriér odosielateľovi potvrdenie z pokladne. V prípade, že odosielateľ požaduje pristavenie vozidla na prevzatie zásielky vo vzdialenosti väčšej ako 15km od stanovišťa najbližšieho vozidla, môže prevádzkovateľ zaslať odosielateľovi na základe potvrdenej objednávky platobnú výzvu na zálohovú platbu doručenia a vozidlo na prevzatie zásielky vyšle až po jej úhrade v plnej výške.

Projekt Splašený slimák

Cieľom projektu je poskytovanie kvalitných prepravných služieb za primerané ceny. Chcem dosiahnuť spokojnosť vodičov i klientov. Chceme posunúť služby na vyššiu úroveň používaním taxi-aplikácií. A preto podporujeme slovenské taxi-aplikácie. Aplikácie, ktorých prevádzkovateľov poznáme a vieme, že svoje príjmy zdaňujú na území Slovenska a sú teda prínosom pre slovenskú ekonomiku.

Náš projekt zahŕňa tieto služby

 1. Osobná taxislužba na území SR a krajín EÚ, preprava na letiská, služobné cesty a pod.
 2. Preprava klientov za účelom poskytnutia zdravotnej starostlivosti, kde poskytujeme zvýhodnené sadzby jazdného a doplnkové služby (napr. doprovod, vybratie liekov a zdravotníckych pomôcok, či zaistenie iných potrieb)
 3. V spolupráci s podnikateľmi v cestovnom ruchu pripravujeme individuálne výlety na území krajín V4 - príroda, poznanie kultúrnych a historických pamiatok, účasť na spoločenských podujatiach a pod. Starším klientom vieme poskytnúť doprovod.
 4. Kuriérna služba - expres kuriér. Doručenie zásielok do 6 hodín a celom území SR. Služba, ktorá je svojím charakterom ojedinelá a je primárne určená hlavne pre riešenie nečakaných situácií.

Náš projekt má v súčasnosti partnerov v Podbrezovej, Banskej Bystrici, Krupine, Bratislave. Máme však aj partnerov v iných mestách a postupne budujeme sieť spolupracovníkov, aby sme vedeli pokryť celé územie Slovenska.

Pre našich partnerov vieme zaistiť reklamnú podporu, tvorbu a správu webu a ďalšie služby.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.